E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Zhduket një vajzë në Suharekë

Duhet lexuar

spot_img

Një vajzë në Suharekë është raportuar se është zhdukur.

Ngjarja ka ndodhur dy ditë më parë rreth orës 15:00, ndërsa thuhet se ajo është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.
Policia e Kosovës është duke e hetuar rastin. “Rr. Nënë Tereza, Suharekë 25.02.2021 – 15:00. Raportohet se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Armend Zemaj: Vitia duhet të dalë para qytetarëve dhe të japë një shpjegim

Ish Ministri i Shëndetësisë Armend Zemaj ka folur sot në lidhje me dështimin e Qeverisë Kurti në sigurimin e...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img