E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Zanfina Ismaili: Prej më shumë se një viti punoj në një radio

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zanfina Ismaili, ka rreth katër vite që është tërhequr nga muzika.

Megjithëse fundvitin e kaluar, ajo u rikthye në një interpretim live me motrën e saj, Adelinën, Zanfina e bëri qartë edhe një herë të ditur se nuk dëshiron më të rikthehet në muzikë.

Këtë ajo e bëri të ditur gjatë intervistë të dhënë së fundmi për Radio Kosova 1, ku në një bashkëbisedim me gazetaren Nora Fejza, theksoi se tashmë merret me krejt diçka tjetër.

Ajo tha se prej një viti tashmë ka filluar punë në një nga radiot në kryeqytet, gjersa në të njëjtën kohë po mban dy punë, duke qenë e angazhuar pasdite edhe në një biznes familjar.

Zanfina nuk ka treguar më detajisht se çfarë funksione kryen në këto dy punë paralele, por që ndjehet e lumtur me detyrat e reja që i janë përcaktuar.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img