E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

YouTuber-i kaloi më shumë se dy ditë i varrosur në një arkivol

Duhet lexuar

spot_img

Një YouTuber e ka varrosur veten në një “arkivol” për 50 orë – për një arsye të veçantë.

MrBeast – emri i vërtetë Jimmy Donaldson – kaloi më shumë se dy ditë në një “kuti nëntokësore” për argëtimin e 57.2 milionë abonentëve të tij në YouTube.

Sipas mediave të huaja, në videon disa minutëshe të nxjerrë nga 50 orët e tij nën tokë, MrBeast flet me shikuesit.

Në videon e tij, MrBeast zbuloi se çfarë po bënte dhe si ndihej dy metra nën tokë.

“Unë dua të lëviz, por nuk mundem. Shpina më dhemb, po filloj të ndjehem jam mërzitur, ka erë shumë të keqe”, tha ai pas 20 orësh të kaluara nën tokë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img