E martë, 9 Mars, 2021
No menu items!

Ylli i Barcelonës rezultoi 26 herë pozitiv për koronavirus

Duhet lexuar

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

LDK konfirmon: Lutfi Haziri dhe Lumir Abdixhiku kandidatë për kryetar të partisë

Lidhja Demokratike e Kosovës ka konfirmuar se në takimin e kryesisë së kësaj partie sot, Lutfi Haziri dhe Lumir...

Legjenda e futbollit e thotë publikisht se dëshiron të jetë trajner i Barcelonës

Klubi i Barcelonës dje u bë me president të ri. Joan Laporta do ta udhëheq katalunasit në vitet e...

Sergi Robert u paraqit të dielën në sfidën ndaj ekipit bask, Athletic Bilbao pas lëndimit që pësoi para dy muajve.

Në raportin mjekësor të lëshuar nga klubi, thuhet se ai ishte infektuar me koronavirus pak kohë pasi ishte lënduar, përcjell Gazeta Express.

Gazetari Xavier Campos në emisionin “Onze” dha më shumë detaje duke treguar se pasi u infektua me koronavirus, ai rezultoi 26 herë tjera pozitiv më pas.

Ndërkohë, reprezentuesi spanjoll e ka marrë veten edhe nga lëndimi edhe nga koronavirusi dhe do të jetë në dispozicion të klubit për ndeshjet vijuese.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -