E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Xhensila Myrtezaj duket në formë, ndërsa vë në pah linjat trupore në paraqitjet e fundit

Duhet lexuar

spot_img

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, ka kohë që nuk ka qenë aktive me ndonjë projekt muzikor.

Megjithatë, ajo po vazhdon të jetë mjaft aktive dhe e angazhuar në rrjete sociale me imazhe e video të ndryshme, ndërsa herë pas here nuk mungon as me poza atraktive.

E tillë shfaqet edhe në këto të fundit, në të cilat po ashtu ka vënë në pah linjat trupore.

Xhensila Myrtezaj (Foto: Instagram)

E veshur në një fustan satin ngjyrë qumështi dhe një triko të bardhë, Myrtezaj ka marrë gjithë vëmendjen me dukjen glamuroze.

Kjo ka bërë që të komentohet mjaft shumë edhe për format e bujshme, edhe pse merret prej vitesh me palestër.

Xhensila Myrtezaj (Foto: Instagram)

Sa i përket projekteve muzikore, “Panorama” mbetet i fundit i lansuar në korrik të vitit që lamë pas në bashkëpunim me Ardian Bujupin.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img