E diel, 28 Shkurt, 2021
No menu items!

VW Golf parkohet nën rimorkio të kamionit për t’a ruajtur xhamin e veturës

Duhet lexuar

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Kurti “mes dy zjarresh”, Netanyahu e fton të hapë ambasadën në Jerusalem e Erdogani ta shmangë

Presidenti i Turqisë, Reccep Tayyip Erdogan, i ka kërkuar kandidatit për kryeministër, Albin Kurtit, ta shmangë vendimin për hapjen...

25 mijë euro për një aplikues – Prokuroria me audio dhe video për ryshfetin në rastin “Subvencionet”

Në dosjen e prokurorisë me audio dhe video dëshmohet se fermerët janë detyruar të japin deri në 30 mijë...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një pamje e shkurtër në YouTube tregon një shofer të guximshëm – ose shumë të pafat – të Volkswagen Golf i cili përfundoi i parkuar nën një rimorkio të kamionit. 

Meqenëse Golf padyshim që nuk është aty për qëllime tërheqjeje, ne vetëm mund të bëjmë bast se do të ishte nën rimorkio për të mbrojtur xhamin nga dëbora dhe akulli?

Bota mund të mos e dijë kurrë, por qartë, shoferi është 100 për qind i përkushtuar në punën e tij të veçantë të parkimit.

Ndërsa nuk mund të jemi të sigurt se si – ose pse – Golf përfundoi në një pozitë kaq të pasigurt, është e qartë se kushtet me dëborë mund të provojnë të jenë shumë të pabesë për shoferët.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Marina Vjollca shfaqet tërheqëse në fotosesionin e ri, thekson gjoksin e formësuar

Prezantuesja shqiptare, Marina Vjollca, gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e fansave të saj. Përmes tipareve të bukurisë dhe linjave...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -