E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Voton Isa Mustafa, fton qytetarët të shfrytëzojnë të drejtën e tyre për votë

Duhet lexuar

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Kinezi i cili me precizitet të paparë, godet me llastik pikën e ujit që rrjedh nga shishja

Një burrë nga Kina është bërë hit në internet për shkak të një veçorie që ai e ka –...

Pse bebet mbajnë aromë më tërheqëse sesa fëmijët e rritur?

Aroma e butë e një të porsalinduri te prindërit ngjall ndjenja të forta dhe i inkurajon ata të kujdesen...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka hedhur votën e tij për zgjedhjet e pakohshme parlamentare 2021.

Mustafa ka ftuar qytetarët që të dalin në votime.

“Sot ftoj të gjithë qytetarët që të dalin dhe të votojnë. Shpresoj që të gjithë qytetarët të votojnë për përforcim të shtet, për zhvillim të mëtutjeshëm ekonomik”, tha ai.

Mustafa gjatë votimit ishte i shoqëruar nga bashkëshortja dhe djali i tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si po pritet në Shqipëri përfshirja e Vetëvendosjes në zgjedhjet e 25 prillit?

Derisa Vetëvendosje shënoi fitore në zgjedhjet parlamentare në Kosovë, ajo po provon të arrijë sukses edhe në zgjedhjet parlamentare...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -