E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Duhet lexuar

spot_img

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej.

Ajo mendoi të kërkonte lejen e prindërve të saj për ta bërë këtë.

Ajo përsëriti nëse mund ta pyeste babanë sikur ta dinte që mami nuk e linte.

Video shumë shpejt u bë hit në mediat sociale dhe vetëm në kanalin YouTube RM Videos ajo mblodhi mbi një milion shikime brenda një dite.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img