E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Vlora Çitaku: Ndoshta as Challandes nuk është në vendin e duhur

Duhet lexuar

spot_img

sh-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku, si duket është dëshpëruar me humbjen e Kosovës në ndeshjen me Spanjën.

Ajo ka komentuar në një postim të analistit Imer Mushkolaj, i cili ka cituar trajnerin e Kosovës, Bernard Challandes, që ka deklaruar pas ndeshjes se “nuk jeni në planetin e duhur nëse mendoni se Kosova duhet të fitojë ndaj Spanjës”
Çitaku ka komentuar në postimin e Mushkolajt duke thënë se “ndoshta, as Challandes nuk është në vendin e duhur”spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img