E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Vjosa Osmani garon ne liste te përbashkët me Vetëvendosjen

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Levizja Vetëvendosje do te përfshijë ne listën e saj zgjedhore edhe iniciativën politike te ushtrueses se detyrës se presidentes, Vjosa Osmani ne zgjedhjet e 14. shkurtit.

Kjo pas marrëveshjes se sotme ndërmjet liderit te LW-se, Albin Kurti dhe Vjosa Osmanit.

Përmes një konference për medie te përbashkët u tha se kjo marrëveshje do te jete për një shtet me drejtësi dhe pa korrupsion.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -