E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

VIP-at shqiptarë i bashkohen iniciativës dhe reagojnë me zemërim që postimi i Vuçiq të raportohet

Duhet lexuar

spot_img

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, ditën e djeshme (e enjte) ka publikuar një hartë të Kosovës të mbuluar me flamurin serb.

Kjo ka bërë që të ketë reagime të shumta në rrjete sociale dhe lidhur me këtë është filluar edhe një fushatë për largimin e saj nga Instagrami.

Krahas figurave politike, reagime e kritika të ashpra kundrejt tij kanë shprehur edhe artistët shqiptarë.

 

Filloreta Raçi-Fifi, Ana Kabashi, BimBimma, Don Xhoni, Stresi, Morena Taraku, Blerta Veseli, Young Zerka, Lluni, Elinel, Afrona Dika – janë ndër të famshmit që ishin të zemëruar dhe u shprehën me mllef për postimin e Vuçiq.

Më poshtë ua sjellim postimet e tyre të plota:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“Serbia sot nuk është e dobët, nuk kërcënon dhe nuk harron e nuk do të lejojë që 17 marsi të ndodhë përsëri. Ne e dimë se çfarë ka ndodhur dhe ne e quajmë atë me emrin e saj të vërtetë- masakër”, kanë qenë fjalët e presidentit serb pranë postimitspot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img