E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Vildanja pa të brendshme i futet në shtrat gazetarit shqiptar

Duhet lexuar

Angelina Jolie shet për 10 milionë euro dhuratën më të shtrenjtë që mori nga Brad Pitt

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Angelina Jolie, ka shitur për një shifër marramendëse një nga dhuratat e ish-bashkëshortit, Brad...

Sot është shënuar numri më i lartë i rasteve pozitive me Covid-19, IKSHPK iu bën apel qytetarëve

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik të Kosovës pas publikimit të rasteve të reja dhe viktimave në 24 orët e...

Ky është njeriu i parë në botë me imunitet natyral

Njeriu i parë në botë që është gjetur mendohet se ka imunitet natyral kundër koronavirusit. Sipas “BBC” ky burrë ka...

Erlado Rexha gazetari i njohur shqiptar ka pasur fatin që në shtrat ta ketë një nga modelet shqiptare me të mira.

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Vildane Zenelin.

Në fakt, vëmendjen e kësaj fotoje e kanë marrë një palë të brendshme të femrave të vendosura pranë tyre.
E kjo gjë ka bërë të dyshohet se mes tyre ka pasur diçka më shumë.

Por, anash nuk lihet as dyshimi se këtë gjë ata e kanë bërë që të bien në sy të medieve dhe… e kanë arritur.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Angelina Jolie shet për 10 milionë euro dhuratën më të shtrenjtë që mori nga Brad Pitt

Aktorja e famshme e “Hollywood”-it, Angelina Jolie, ka shitur për një shifër marramendëse një nga dhuratat e ish-bashkëshortit, Brad...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -