E mërkurë, 14 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Video virale kap reagimin e 9-vjeçares amerikane, kur nëna i thotë se do të kthehet në shkollë

Duhet lexuar

spot_img

Një vajzë 9-vjeçare Redondo Beach shpërtheu në lot nga gëzimi kur zbuloi se më në fund do të kthehej në shkollë, e cila është kapur në një video tërheqëse që është bërë virale javën e kaluar.

Shumica e shkollave në të gjithë Kaliforninë Jugore janë mbyllur për gati një vit tani për shkak të pandemisë së coronavirusit.

Shumë prej tyre, duke përfshirë shkollën e Redondo Beach Unified School District, më në fund kanë filluar të rihapen ndërsa numërimi i rasteve të reja të coronavirusit të përditshëm të rajonit dhe shtrimet në spital kanë rënë.

Javën e kaluar, prindërit e ulën atë për t’i dhënë lajmin.

Nxënësja e klasës së katërt menjëherë u përlot dhe përqafoi nënën e saj.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Valdrin Sahiti përkrah Vjosa Osmanit: Ky vend po ecën përpara, vajza ime do ketë shembuj për të ndjekur

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, e ka kaluar mëngjesin e sotëm në presidencë, pranë Presidentes më të re...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img