E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Video mahnitëse e telefonit të palosshëm iPhone Flip, e lë në hije Samsung Galaxy Z Flip 2

Duhet lexuar

spot_img

iPhone i palosshëm i palosshëm në këtë video e bën Samsung Galaxy Z Flip 2 të duket si ‘kapelë’ e vjetër.

Rrjedhjet dhe thashethemet në lidhje me telefonin e palosshëm Apple iPhone Flip kanë mbledhur vrull gjatë muajit të kaluar, dhe tani ne sapo kemi parë pamjen më të mirë se sa i veçantë mund të jetë një iPhone i palosshëm.

Kjo sepse dizajneri grafik Technizo Concept sapo ka publikuar një video të re mahnitëse iPhone Flip që tregon se telefoni Apple paloset nga çdo kënd.

Ky dizajn bazohet në informacionin më të fundit të rrjedhur në lidhje me palosjen.

Shikoni videon e plotë të Apple iPhone Flip më poshtë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img