E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Veza që u ngroh në mikrovalë, “shpërtheu” para syve të nënës

Duhet lexuar

spot_img

Një nënë ngroh vezët e ziera fort në mikrovalë.

Pasi i nxori jashtë, ajo u nis të përgatisë mëngjesin për fëmijën e saj.

Ajo mori një thikë, filloi të priste vezën dhe pastaj e verdha shpërtheu.

Ajo ishte e tronditur.

Videoja u postua në kanalin e tij në YouTube nga RM Videos.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img