E diel, 7 Mars, 2021
No menu items!

Vesa Smolica u përgjigjet paragjykimeve që i bëhen shkak i veshjes provokative

Duhet lexuar

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Policia franceze s’po i lejon njerëzit të shëtisin pranë lumit – shkak mosdistanca

Policia franceze i largoj njerëzit që po shëtisnin të shtunën pranë brigjeve të lumit Seine në qendër të Parisit...

Shkurte Gashi zbulon dhuratën speciale që mori nga partneri për ditëlindje

Në tetor të 2020-s mësuam se këngëtarja e njohur, Shkurte Gashi ishte në pritje të fëmijës së saj të...

Vesa Smolica njihet për stilin e veçantë të veshjes.

 

Këngëtarja Vesa Smolica së fundmi është rikthyer me projektin e ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Mbret i tradhtisë” titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip aty ku ajo shfaqet e veshur në mënyrë provokative.

Të tillë Vesën jemi mësuar ta shohim shpesh e ka pasur edhe paragjykime të cilave u jep njëherë e mirë përgjigje në intervistën e dhënë.

Ajo ndër të tjera ka folur edhe për projektin e ri muzikor dhe planet për të ardhmen

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Arsyet pse ecja ditore duhet të jetë në agjendën e gjithsecilit

Kur ecni, trupi lëviz këmbët në tre plane: vertikale, gjatësore, tërthore. Sa më i shpejtë të jetë ritmi i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -