E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Vesa Luma shijon motin e ngrohtë në Zelandë të Re, sjell pamje nga plazhi me djalin

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Vesa po e shijon në maksimum kohën në Zelandë të Re.

 

Këngëtarja Vesa Luma tash e sa kohë jeton dhe vepron në Zelandë të Re, së bashku me djalin dhe bashkëshortin,

Vesa publikon imazhe të shumta nga atje, përmes së cilave tregon se po e shijon në maksimum qëndrimin në Zelandë të Re.

Meqenëse tani atje ka filluar stina e verës tashmë, artistja sjell vazhdimisht pamje se si po e shijon stinën atje.

Së fundmi ajo ndau disa video dhe fotografi ku shihet duke u kënaqur me djalin e saj në një plazh.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -