E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Vdes punëtori i RTK-së, Nazmi Jetullahu

Duhet lexuar

spot_img

Sot ka ndërruar jetë Nazmi Jetullahu i cili ka qenë punëtor në RTK.

Përmes një postimi në Facebook nga djali i tij Trim Jetullahu, u bë i ditur lajmi për humbjen nga jeta të Nazmi Jetullahut. Ndër të tjerash në postimin e tij, Trim Jetullahu ka treguar edhe kur do të bëhet varrimi i babait të tij.

Postimi i Trim Jetullahut:

“Me pikëllim të thellë njoftoj miq dhe familjarë, se sot me datën 21 Mars 2021, ka ndërru jetë babai im Nazmi Jetullahu.  Varrimi bëhet nesër më 22.03.2021 në ora 12:00 (në kohën e drekës) në varrezat e qytetit të Prishtinës (Dragodan)”.

Nazmi Jetullahu ka punuar në arkivin e RTK-së.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img