E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Vdes në burg producenti që ishte i dënuar për vrasjen e aktores Lana Clarkson

Duhet lexuar

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Ja çfarë duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë e bukur nëse ju...

Ky është gabimi më i keq që mund të bëni kur përpiqeni të flini natën

Kur e kemi të pamundur të biem në gjumë, instinkti ynë i parë është që thjesht të qëndrojmë në...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Producenti muzikor amerikan Phil Spector ka ndërruar jetë në moshën 81-vjeçare, ndërsa po vuante dënimin për vrasje.

Phil Spector në karrieren e tij si producent ka punuar me Beatles, Righteous Brothers, Ike dhe Tina Turner.

Ndërsa në vitin 2009, ai u dënua për vrasjen e aktores hollivudiane Lana Clarkson, e cila u vra në vitin 2003. Në shkurt të atij viti, aktorja Lana Clarkson u gjet e vdekur në shtëpinë e tij në Alhambra, Kaliforni, me një plagë në kokë e shkaktuar nga një armë zjarri. Spector pretendoi se shkrepja e armës kishte qenë aksidentale, por katër gra të tjera dëshmuan se ai e kishte kërcënuar aktoren me armë edhe në të kaluarën.

Karriera e Phil Spector në muzikë u shkatërrua nga varësia që Spector kishte nga droga dhe alkooli.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -