E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Vdes ish-ushtari i UÇK-së, Lulzim Krasniqi, ishte i infektuar me coronavirus

Duhet lexuar

spot_img

Ish ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Lulzim Krasniqi- Arbanasi i cili ishte i prekur me coronavirus ka ndërruar jetë.

Krasniqi ishte i shtrirë në spital, ndërsa nga aty kishte dhënë mesazh për respektimin e masave, duke thënë se COVID-19 nuk është lojë.

Ndryshe, ditët e fundit në vend është shënuar rritje e numrit të të infektuarve me coronavirus.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img