E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Vdes boksieri që e kishte e mposhtur Muhamed Alinë

Duhet lexuar

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Abazoviq: Gjysma e Malit të Zi nuk po fle, drejtësia ka filluar të funksionojë

Zëvendëskryeministri Dritan Abazoviq shkroi në rrjetet sociale se “gjysma e Malit të Zi nuk po fle”, sepse, siç tha...

Reagimi i vajzës 13 muajshe bëri të qeshnin shumë persona

Vajza Luna është 13 muajshe dhe vendosi të zbulojë se si i nuhasin këmbët e babait. Ajo iu afrua babait...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Leon Spinksi, boksieri që tronditi botën duke mundur legjendën Muhammad Ali për titullin e peshave të rënda më 1978, është ndarë nga jeta në moshën 67- vjeçare të premten, siç ka bërë të ditur Firm PR, kompania që e përfaqësonte.

Spinksi, i cili vuante prej pesë vjetësh nga kanceri i prostatës ka qenë me gruan e tij, Brenda Glur Spinks, dhe disa pjesëtarë të familjes në momentin e vdekjes.

Spinksi u tërhoq nga boksi më 1995 me një rekord 26-17-3 dhe 14 nokaute. Në 2017-n, ai u bë pjesë e Hollit të Famës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -