E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Valdrin Sahiti merr vaksinën antiCOVID në Shqipëri

Duhet lexuar

spot_img

Stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti, është mjaft aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjete sociale.

Ai shpesh ndan imazhe dhe video të ndryshme, ndërsa nuk mungon me njoftime as nga përditshmëria.

Ditën e sotme (e martë), ai përmes një postimi të ndarë në InstaStory ka bërë të ditur së është vaksinuar kundër COVID-19.

Valdrin Sahiti (Foto: Instagram)

Në bazë të imazhit, Valdrini duket të ketë marrë vaksinën në Shqipëri në stadiumin “Air Albania”

AstraZeneca është lloji i vaksinës që ka marrë, një ditë pas mbërritjes së 50 mijë dozave të tjera të vaksinës në Shqipëri.

 

Kjo mbase i është mundësuar kreatorit pas udhëtimeve të shumta që i duhet të bëjë nëpër vende të ndryshme për shkak të profesionit.

Valdrini përndryshe vazhdon të jetë një nga yjet e modës me vend, i cili së fundmi po përkujdeset edhe për dukjen e presidentes, Vjosa Osmani.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img