E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

“Vajzat shqiptare shohin vetëm X5”, vajza e “Për’puthen” i kthehet ashpër Mevlanit: Qenke i virgjër

Duhet lexuar

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Ja çfarë duhet të dini nëse po kaloni një ditë të keqe

Nuk ka lumturi të përhershme, por ka një rrugëtim drejt saj që mund të jetë e bukur nëse ju...

Ky është gabimi më i keq që mund të bëni kur përpiqeni të flini natën

Kur e kemi të pamundur të biem në gjumë, instinkti ynë i parë është që thjesht të qëndrojmë në...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një fjalë e thënë nga Mevlani gjatë një puntate të “Për’puthen”, ndezi debat të fortë në studio.

“Vajzat shqiptare më shumë shohin X5, sesa sjelljen e një djali”, tha ai, e menjëherë reaguan vajzat konkurrente.

Sindi Loci, Antonela Berisha dhe Jasmin Kadriu ishin tre nga konkurrentet që reaguan më shumë kundër tij. Madje Jasmin edhe u largua nga studio, pasi u ndje shumë keq nga kjo deklaratë.

Nga ana tjetër, Antonela e cila ka dalë në dy takime me Mevlanin e pyeti atë nëse kishte “X5”.

Jo”, u përgjigj ai e menjëherë erdhi kundërpërgjigjja e Berishës: “Qenke i virgjër”.

Me këtë koment ajo la të nënkuptonte se Mevlani nuk ka pasur asnjë marrëdhënie intime, pasi nuk ka “X5”. E gjithë kjo vetëm për shkak të një fjalie që vetë ai tha.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -