E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Vajzat po grinden me një figurë të padukshme në mur !

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

aitlin Nichols, 25, tha se dëgjoi vajzat e saj, Presley, Millie dhe Hays, duke bërtitur dhe duke grindur me njëra-tjetrën gjatë natës. Më vonë doli se ato nuk po grindeshin.

Caitlin Nichols, 25, nga Xhorxhia, vendosi të shikonte se çfarë po ndodhte në dhomën e vajzave të saj në një monitor fëmijësh. Kështu që doli se vajzat në të vërtetë po flisnin me një figurë të padukshme pranë murit.

Ajo shtoi se vajzat pretendojnë se atje ka një përbindësh çdo natë. Pamjet drithëruese tregojnë vajzat që ngrihen nga shtrati dhe shikojnë të njëjtin mur. Njëri prej tyre tregon për diçka që sheh atje, dhe dy të tjerët vrapojnë.

Më vonë, vajzat fshihen pas dollapit të tyre, dhe pastaj njëra prej tyre del përsëri për të treguar drejt murit.

“A ju pëlqen shtretërit tanë”? bërtiti njëra nga vajzat në një moment.

“Ju keni një problem”, shtoi një tjetër.

Nichols tha se pavarësisht bërtitjes dhe fshehjes, ajo beson se vajzat e saj thjesht po luanin. Ajo shpjegoi se vajzat sapo ishin zgjuar kur i dëgjoi ato duke bërtitur.

Nicholas shtoi se i dëgjoi ato duke bërtitur ‘Unë jam i zemëruar me ty’ pa pushim ndërsa ata vështronin në mur, shkruan Daily Mail.

Video shkaktoi frikë tek shumë njerëz, dhe të tjerët pretenduan se ishte thjesht imagjinata e një fëmije.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -