E diel, 18 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Treni godet një veturë në Klinë, lëndohen tre persona

Duhet lexuar

spot_img

Tre persona kanë pësuar lëndime në një aksident trafiku që ka ndodhur ditën e martë mes një automjeti dhe treni në Klinë.

Policia bën të ditur se rasti ka ndodhur rreth orës 18:05,

“Fsh. Videj, Klinë, 23.03.2021-18:05. Është raportuar për një aksident trafiku në mes, një automjeti dhe treni. Përveç dëmeve materiale lëndime trupore kanë pësuar tre meshkuj kosovarë të cilët kanë pranuar trajtim mjekësor”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Rasti është duke u hetuar.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit sot kreu fluturimin e parё

TV Klan nga Shqipёria sot lajmёroi se ёshtё inauguruar Aeroporti Ndërkombëtar i Kukësit “Zayed-Flatrat e Veriut” si dhe është...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img