E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Top 5 befasi unike për këtë Shën Valentin që duhet t’i provoni

Duhet lexuar

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Top 10 më të votuarit në zgjedhjet parlamentare 2021

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka publikuar rezultatet e zgjedhjeve të parakohshme për vitin 2021. Në këto zgjedhje, personi më i...

Këta janë 120 deputetët e legjislaturës së tetë të Kuvendit

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka shpallur sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të 14 shkurtit. Sipas këtyre rezultateve, Lëvizja Vetëvendosje ka...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Shën Valentini është te dera dhe për shkak të punës e angazhimeve ende nuk keni vendosur për mënyrën si do të befasoni njeriun e jetës? Atëherë në këtë artikull jeni në vendin e duhur.

Ekzistojnë dy gjëra që duhet t’i keni parasysh kur bëni dhuratë për ditën e dashurisë.

E para: çka do të bëni dhuratë?

E dyta: si do ta bëni dhuratën?

Më poshtë gjeni top 5 dhuratat me të cilat mund ta bëni diferencën në këtë Shën Valentin.

Buqetë me lule të ndryshme

Buqeta dhe lulet kurrë nuk dalin nga trendi, mirëpo nëse mund t’ia dilni të bëni diferencën me to, atëherë ju do të rrëmbeni edhe më shumë zemrën e asaj/atij.

Kombinoni disa lloje lulesh në një buqetë sepse kështu do të flisni për  e dashurisë tuaj.

Befasi në vendin e punës apo kudo që ai/ajo është!

Personi i jetës tuaj mund të di se do të pranojë dhuratë për Shën Valentin, por nuk do të mund ta presë atë në vendin e punës apo kudo që është në atë moment.

Nga p.sh?… një kompani që e ka dhuratën dhe e dërgon te personi i zemrës! Prandaj, ju mund t’i shtoni sensacion dhuratës së Shën Valentinit duke e dërguar dhuratën te ai/ajo “pa pritë e pa kujtu”.

Begmart.com vjen në Kosovë me një mundësi unike ku ofron paketë të Shën Valentinit për TË DASHURËN apo TË DASHURIN, të cilën kjo platformë e dërgon kudo që personi juaj i zemrës është. Befasia perfekte po ekzistojka!

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Pak njerëz e kanë besuar këtë rikthim te Barcelonës: Gara për titull, finalist në Kupën e Mbretit, dhe një president afër për t’i udhëhequr

Barcelona, ​​për herë të dytë brenda një javë fitoi kundër Sevillas, duke treguar se ata janë një ekip i...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -