E enjte, 25 Shkurt, 2021
No menu items!

Tmerrohen pasagjerët: Zjarr në motor, avioni merr flakë sapo u ngrit

Duhet lexuar

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Drejtori sportiv i PSG zbulon të ardhmen e Neymar dhe Mbappe

Drejtori sportiv i Paris Saint-Germain ka biseduar së fundmi më detajisht mbi lojtarët e tij dhe sulmuesin e shumë...

Ja çfarë tërheq më së shumti burrat te gratë

A i pëlqejnë burrat gratë më të plota apo më të holla? A bën ndryshimi ngjyra e flokëve dhe...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Një avion që drejtohej për në Honolulu mori flakë menjëherë pas nisjes nga Denver, Colorado të shtunën.

Një nga motorët e avionit shpërtheu në flakë gjatë fluturimit në një lartësi prej 15,000 metrash.

Një pasagjer filmoi me telefon motorin e avionit të përfshirë në flakë. “E ndienin nxehtësinë nga zjarri dhe mendonin se do të vdisnin” thanë ata.

Piloti menjëherë dha sinjalin e emergjencës dhe u kthye në Denver, ku bëri uljen.

Linja ajrore tha se nuk kishte lëndime, duke shtuar: “Fluturimi nga Denver në Honolulu, avioni pësoi një dëmtim të motorit menjëherë pas ngritjes, por u kthye i sigurt në Denver“.

 

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Sulmohet fizikisht gazetari Visar Duriqi

Gazetari i Insajderit, Visar Duriqi, është sulmuar fizikisht mbrëmë në mesnatë. Duriqi ka thënë se është sulmuar nga tre persona...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -