E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Tifozët e United të revoltuar, hyjnë dhunshëm në stadiumin ‘Old Trafford’

Duhet lexuar

spot_img

Mijëra tifozë të Manchester United po protestojnë duke kërkuar largimin e familjes Glazer që ka në pronësi klubin.

Tifozët kanë hyrë brenda stadiumit ‘Old Trafford’, ku nuk po binden të dalin nga aty.

Ku tashmë ka mbetur edhe një orë deri te fillimi i ndeshjes, Man United – Liverpooli, tifozët janë futur në stadium dhe nuk largohen nga aty derisa kërkesa e tyre të plotësohet.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img