E martë, 2 Mars, 2021
No menu items!

Tifozët e Juventusit duan që të hiqet ‘ylli’ i Antonio Contes në stadium: Janë mbledhur deri tani mijëra nënshkrime

Duhet lexuar

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Jo thjesht fjalë, Hysaj drejt PSG-së

Tashmë duke se koha e tij në Serie A përfundoi. Kontrata e Elseid Hysaj me Napoli do të skadojë...

Uji i ngrohtë dhe banane, kombinimi perfekt për mëngjes

Mëngjesi është vakti më i rëndësishëm i ditës por shumë njerëz shpesh nuk kanë kohë të mjaftueshme për të...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Gjatë dhe pas ndeshjes Juventus – Inter, kishte sulme verbale dhe ofendime mes Antonio Contes dhe presidentit të bardhezinjëve, Andrea Agnelli.

Kjo ka ringjallur pakënaqësinë e tifozëve të Juventusit ndaj ish-kapitenit dhe më pas trajnerit të “Zonjës së Vjetër”.

Tifozët e klubit që po dominon prej një dekade futbollin italian kanë marrë iniciativën për të nënshkruar një peticion për heqjen e “yllit” të Antonio Contes në “Allianz Stadium”.

Të njëjtën gjë ata kërkuan edhe në vjeshtë të vitit 2019, ku ai kaloi te Interi.

Deri më tani peticioni janë mbledhur mbi 16 mijë nënshkrime.

Tifozët kanë bashkangjitur edhe një shkrim, ku tregohen arsyet se pse ky yll duhet t’i hiqet Contes.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Si të ndaheni me partnerin në formën më perfektë

T’i japësh fund një marrëdhënieje është e vështirë, sidomos kur të duhet edhe të përballesh me personin. Që ta...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -