E diel, 16 Maj, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

The Weeknd dhe Ariana Grande vijnё me pёrpunimin e kёngёs ‘ Save Your Tears’

Duhet lexuar

spot_img

Remixi i kёngёs ‘Save Your Tears’ i The Weeknd dhe Ariana Grande do të publikohet sonte mё 22.04.2021.

Prodhuesi i hitit ‘Blinding Lights’ i entuziazmoi fansat këtë javë kur ai etiketoi super yllin e popit 27-vjeçaren në vrojtimin e tij të bashkëpunimit në faqet e tij të mediave sociale.

Dhe tani ata kanë konfirmuar se kёnga do tё del nё ora 9:00 të premten mё 23.04.2021 në Mbretёrinё e Bashkuar.

Muajin e kaluar, fituesi i Grammy-t – emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye – la të kuptohej se ai ende nuk kishte përfunduar punё me albumin e tij të vlerësuar ‘After Hours’, i cili u lansua vitin e kaluar dhe përmban pjesën origjinale të kёngёs ‘Save Your Tears dhe se ka befasi pёr fansat.

Ai shkroi në Twitter: “p.s. ky kapitull nuk është bërë ende… ende jam duke i lidhur disa detaje”

Ndërsa në shtator, prodhuesi i hitit ‘Starboy’ la të kuptohet se do të lёshojё një kёngё së shpejti. Ai tha: “Unë mund të kem një album tjetër gati për të shkuar deri në përfundimin e kësaj karantine.”

Ndërkohë, në fillim të këtij muaji The Weeknd lëshoi ​​këngën e tij të parë vetëm në platformёn “NFT Space”.

Ai shkroi në Twitter: “I ngazëllyer për të njoftuar se kёnga ime e parë nё NFT do tё paraqitet të shtunën në 2:00 pasdite në @niftygateway.”

Nuk ёshtё e vёshtirё tё kuptohet se përse adhuruesit e tyre janë kёnaqur me këtë lajm.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Inxhinieri francez dhe i biri, me kostumin e Shkodrës

Inxhinieri francez Agostin Briott, së bashku me të birin shihen të veshur me veshje shkodrane në një foto të...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img