E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Tesla Model Y apo Lamborghini Urus?

Duhet lexuar

spot_img

Një garë interesante përshpejtimi.

Lamborghini Urus është një makinë vërtet spektakolare.

Modeli i tretë i serive të mëdha në gamën e Lamborghini (përveç Huracan dhe Aventador) përdor një 4.8 binjak turbo V8 që jep 650 kuaj fuqi dhe 850 Nm, por sa shpejt është në të vërtetë krahasuar me makinat e tjera elektrike?

Për shembull, me Tesla Model Y …

Shikoni më poshtë videon për të parë se kush fiton në këtë garë.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img