E diel, 26 Qershor, 2022
No menu items!
spot_img

Tesla Model S dallohet në rrugë me një timon të ri

Duhet lexuar

spot_img

Testet e Modelit S të rishikuar plotësisht janë me sa duket në fazën përfundimtare.

Timoni në formë ‘U’ të Tesla Model S i ri tashmë ka ndezur diskutime.

Tani një Model i ri Model S, është parë në një rrugë publike në Redwood City në Silicon Valley.

Makina provë Tesla u zbulua nga entuziastët e makinave elektrike në The Kilowatts, të cilët postuan fotografi të saj në Twitter.

Tesla prezantoi Modelin e tij të ridizenjuar plotësisht S me më shumë gamë dhe një pamje të brendshme të re duke përfshirë një timon në formë ‘U’ në fund të janarit.

Sipas Teslarati, testet e versionit të ri duhet të jenë në fazat e fundit para se dizajni i azhurnuar të hyjë në prodhim serik.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo