E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Tërhiqet shorti i FA Cup, Man Utd përballë Liverpoolit

Duhet lexuar

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...

Vuçiqi e kërcënon Kosovën: Do të detyrohemi t’ju përgjigjemi në një mënyrë që s’do t’ju pëlqejë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, tha se Serbia ka informacione se shqiptarët duan që Kosova të anëtarësohet në Konferencën...

Kosovari tenton të hyjë në Gjermani me pasaportë false, dënohet me 900 euro dhe kthehet mbrapa

Një person nga Kosova donte të hynte në Gjermani me pasaportë të falsifikuar prandaj u detyrua nga policia që...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Sot është tërhequr shorti për raundin e katërt në FA Cup, ku spikat një duel tejet interesant.

Dy rivalët e sivjetmë për titull, Manchester United dhe Liverpool do të përballen mes vete qysh në raundin e katërt.

Short i lehtë ishte për Manchester Cityn, i cili përballet me Cheltenhamin, shkruan InKosova.

Arsenali në anën tjetër do të ndeshet me Southamptonin ose Shrewsburyn.

Chelsea do të ketë punë me Luton, kurse Tottenham përballet me Wycomben.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

​Kosova pa shikues në ndeshjet e shkurtit në basketboll

Kombëtarja e Kosovës në basketboll do të zhvillojë dy ndeshje në kuadër të para-kualifikimeve evropiane për Kupën e Botës...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -