E hënë, 17 Janar, 2022
No menu items!
spot_img

Tayna vjen me poza atraktive para pasqyrës

Duhet lexuar

spot_img

Rep-artistja e njohur, Tayna, është ndër më të pëlqyerat viteve të fundit.

Ajo përherë në rrjete sociale mundohet që të qëndrojë afër fansave, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Kështu, në një postim në Instagram bukuroshja brune ka zgjedhur që të lë pa fjalë të gjithë ndjekësit e saj.

Foto: Instastory

Tayna u shfaq e veshur me një fustan të bardhë dhe të ngushtë, duke ia fokusuar tiparet e bujshme trupore.

Artistja shpesh komentohet për linjat e saj, për të cilat ushtrohet shumë në palestër.

 

“Sot e kam marrë këtë iniciativë për të veshur fustan pas shumë kohësh”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

“Ti harro” në anën tjetër është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Azet.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo