E enjte, 13 Janar, 2022
No menu items!
spot_img

Tayna shpërndan imazhe të tjera nga “La Boca”: ‘Jeta është e mirë’

Duhet lexuar

spot_img

Derisa po e shijon suksesin progresiv të projektit të ri muzikor, Tayna është duke sjellë imazhe nga prapaskenat e klipit.

Të enjten mbrëma, reperja e suksesshme e lansoi videoklipin e këngës “La Boca” që e ka realizuar në bashkëpunim me reperin algjerian, L’Algerino.

Videoklipi i publikuar në YouTube është duke iu afruar milionëshit të parë të shikimeve, ndërsa Tayna është aktive në Instagram.

(Foto: Instagram/tayna)

Gjatë të premtes, ajo i ka shpërndarë edhe disa fotografi të tjera, të cilat janë realizuar në xhirimet e videos muzikore.

(Foto: Instagram/tayna)

“Jeta është e mirë, më kuptoni çka po them?”, ka shkruar reperja duke ia bashkëngjitur hashtagun e titullit të këngës.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo