E shtunë, 27 Shkurt, 2021
No menu items!

Tayna publikon këngën “Moona” në bashkëpunim me L’Algerino

Duhet lexuar

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

The Guardian: “Europianët po i shmangen vaksinave”

Vaksinat anti-COVID janë një mrekulli mjekësore. Pas ujit të pastër, vlerësohet se vaksinat kanë shpëtuar më shumë jetë se...

ATK për rastin e “Subvencioni 2021”: Do t’i hetojmë të gjitha bizneset dhe personat e përfshirë

Nga aksioni policor “Subvencioni 2021”, që nisi të mërkurën në disa lokacione të Kosovës, janë arrestuar 21 persona deri...
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, ka publikuar këngën e saj më të re “Moona”, në bashkëpunim me reperin francez L’Algerino.

Kjo këngë shënon njëherësh bashkëpunimin e parë të saj me një emër të huaj.

Producent i këngës është Cricket, gjersa për vargjet e tekstit janë kujdesur vet dyshja interpretues

Kënga vjen e gërshetuar në dy gjuhë: shqipe dhe atë franceze, masteringun e së cilës e ka realizuar Lorenc Aliaj.

Klipi i këngës është realizuar në Kosovë nga produksioni Sekuencë.

Ky është projekti i parë muzikor i Taynës për këtë vit, gjersa është përfolur edhe për një bashkëpunim të mundshëm me reperin Mozzik që pritet të vijë së shpejti

 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Këto janë gjëra që Hyundai i ri mund ti bëjë, kurse Tesla jo

Arritja e një makine të re elektrike pak më serioze do të thotë që shumë do ta krahasojnë atë...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -