E enjte, 11 Gusht, 2022
No menu items!
spot_img

Tayna mahnit ndjekësit me pozat e reja e veshur plot stil

Duhet lexuar

spot_img

Rep-artistja e njohur, Tayna, është tejet aktive me prurjet e reja muzikore.

Ajo përmes rrjeteve sociale mundohet të qëndrojë afër fansave të saj, të cilët e përkrahin në mënyrë të vazhdueshme.

Në disa postime të fundit në Instagram, Tayna është parë duke u përgatitur për klipin e ri të një projekti.

Foto: Instastory

Ajo zgjodhi që gjatë ditës së sotme (e shtunë) të mahnit ndjekësit, përmes disa imazheve ku shihet me plot stil.

Me këtë rast bukuroshja brune vuri në pah tiparet e bujshme trupore, për të cilat komentohet në masë të madhe.

Foto: Instastory

Nuk i dihet ende për ndonjë informacion shtesë të këngës së saj, por që paraqitjet e saj janë mjaft të pëlqyeshme.

“Ti harro” ndërkohë është hiti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me reperin Azet.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Përleshje mes kosovarëve në Zvicër, plagosen burrë e grua

Një burrë dhe një grua kanë mbetur të plagosur në një konflikt mes disa kosovarëve, që ka ndodhur sot rreth...

Më shumë artikuj si kjo