E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Taulant dhe Granit Xhaka i bëjnë dhuratë babait një veturë luksoze të tipit Mercedes

Duhet lexuar

spot_img

Ata janë dy nga futbollistët më të pëlqyer në trojet shqiptare e po ashtu edhe shumë të suksesshëm.

Fjala është për vëllezërit Taulant dhe Granit Xhaka, të cilët prej vitesh janë bërë pjesë e shtypit e faqeve rozë.

Dyshja janë mjaft aktiv edhe në rrjete sociale, gjersa ndajnë me fansat imazhe e video të ndryshme duke mos lënë anash as njoftimet e tjera.

Taulant Xhaka (Foto: Instagram)

Së fundmi, Taulanti ka ndarë një postim në InstaStory ku tregon se së bashku me të vëllanë, Granitin, i kanë blerë babait të tyre një makinë.

“Dhurata nga unë dhe Graniti për babanë më të mirë në botë”, ka shkruar ai
Në bazë të imazhit, vetura duket të jetë e tipit Mercedes dhe ndër modelet e fundit.
Ata shihet se ruajnë një raport të mirë, pasi paraqitjet e tyre së bashku janë të shumta.spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Scottie Pippen, vajton vdekjen e djalit të tij të parё Antron me mesazhe emocionale: ‘Jam zemёrthyer’.

Scottie Pippen, basketbollisti i njohur i ekipit nё NBA, Chicago Bulls vajton vdekjen e djalit të tij të parё...

Më shumë artikuj si kjo

- Advertisement -spot_img