E shtunë, 31 Korrik, 2021
No menu items!
spot_img

Tajlandezi arriti për pak të shmangte përplasjen nga një veturë që po vinte drejt tij

Duhet lexuar

spot_img

28-vjeçari Phatchai Wuttisan dhe gruaja e tij parkuan para një dyqani në Tajlandë.

Gruaja shkoi në dyqan, dhe Phatchai qëndroi prapa.

Vetëm disa momente pas parkimit, vetura u përplas me një tjetër dhe të dyja goditën me shpejtësi të madhe dyqanin.

Është e mahnitshme që Phatchai arriti të shmangte një përplasje të tillë.

Ai thotë se ka dëgjuar tingullin e frenimit, kështu që ishte në gjendje të reagonte shpejt.

spot_img
spot_img

Lajmet e fundit

Zjarri në malet e Rugovës është lokalizuar por ende nuk është shuar, Policia apel qytetarëve të jenë të kujdesshëm

Policia e Kosovës, KFOR-i me helikopterë, Forca e Sigurisë së Kosovës dhe njësitë tjera relevante janë në Shtupeq të...

Më shumë artikuj si kjo