E hënë, 19 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Zogu

Një zog i ‘zgjuar’ shtiret si i ngordhur dhe mashtron një mace – pamjet bëhen virale

Në një video që është bërë virale këto ditë, një mace u mashtrua keq nga një zog. Klipi u shpërnda nga oficeri IFS Susanta Nanda në Twitter. Oficeri i Shërbimit Pyjor Indian (IFS) Susanta Nanda ndau një video të enjten,...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Taylor Swift në studio duke punuar për albumin tjetër

Taylor Swift tashmë është duke punuar shumё në albumin e saj të ri të ri-regjistruar. Megastari i muzikës pop...
- Advertisement -spot_img