E premte, 5 Mars, 2021
No menu items!

Zelanda e Re

Vesa Luma shijon motin e ngrohtë në Zelandë të Re, sjell pamje nga plazhi me djalin

Vesa po e shijon në maksimum kohën në Zelandë të Re.   Këngëtarja Vesa Luma tash e sa kohë jeton dhe vepron në Zelandë të Re, së bashku me djalin dhe bashkëshortin, Vesa publikon imazhe të shumta nga atje, përmes së cilave...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Përshpejtimi i kësaj Audi është e mbinatyrshme

Në intervalin aktual, një nga modelet më të shpejta të Audi punon me energji elektrike. Ai ju lë pa...
- Advertisement -