E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Wesley K. Clark

Wesley K. Clark: Biden do t’i kushtojë vëmendje Ballkanit – Serbia do të përfitonte nga njohja e Kosovës

Ish-komandanti i lartë i NATO’s, Wesley Clark thotë se një njohje e ndërsjellë mes Kosovës dhe Serbisë, është rruga drejt përparimit dhe integrimit dhe se kjo sjell përfitime për të dyja vendet. Clark thotë se administrata e re e Presidentit...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte,6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -