E mërkurë, 21 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

VV

Një zarf nga Vetëvendosje mbërrin në zyrat e LDK’së, mësohet përmbajtja

Valë Gjonabalaj Azemi, asistentja e kreut të Lëvizjes Vetëvendosje, ka shkuar sot për vizitë në selinë qendrore të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Ajo sot ka dërguar një letër në partinë që edhe pak ditë është nën drejtimin e Isa...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Familja që la gjithçka për të udhëtuar nëpër botë me një furgon: Nuk është punë të punosh një vit të tërë për dhjetë ditë...

Stabiliteti zakonisht mendohet si ajo që është e palëvizshme dhe konkrete, si psh. një shtëpi, një punë rutinë, sende...
- Advertisement -spot_img