E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

vrasje

Ky është personi që mbeti i vrarë në Prishtinë

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 17:00 në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C. Burime bëjnë të ditur që dorasi ka qenë babai i tij. Dyshohet se...

Familja që u vra në Viti janë nga diaspora, mësohet motivi i vrasjes

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë, ku dyshohet se një burrë ka vrarë gruan dhe dy djemtë e tij. Burime të sigurta brenda prokurorisë në Gjilan thanë për Express se arsyeja që çoi...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është...
- Advertisement -