E enjte, 4 Mars, 2021
No menu items!

Viti

Viti: Bashkëjetoi me vajzën e mitur të cilën e rrahu derisa e bëri për spital

Nga Qendra Klinike Universitare e Kosovës është raportuar se një viktimë femër e mitur është duke u trajtuar në gjendje të rëndë shëndetësore. Lidhur me rastin është arrestuar i dyshuari, bashkëshorti i saj dhe me vendim të prokurorit, i njëjti...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

“Kur kanë 3 vajza duan një djalë”/ Gjinekologia zbulon cilat gra kryejnë më shumë aborte selektive

Mjekja e njohur obstetër-gjinekologe, Enriketa Kroi foli për abortet selektive duke thënë se bëhen më së shumti nga gratë...
- Advertisement -