E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

video

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë problemi më i madh dhe një vezë nuk ka kurrë një formë perfekte, por kjo video tregon se si ta...

Vogëlushja kërkoi leje për të thënë një fjalë të shëmtuar, video u bë virale

Kjo vajzë e vogël donte të thoshte një fjalë të shëmtuar që e dinte se nuk i lejohej. Ajo mendoi të kërkonte lejen e prindërve të saj për ta bërë këtë. Ajo përsëriti nëse mund ta pyeste babanë sikur ta dinte...

McLaren F1 që u prodhua në vetëm 64 kopje shitet për 15 milionë dollarë

Një vepër arti nga një makinë. McLaren F1 u prodhua në vetëm 64 kopje dhe një i tillë shitet aktualisht në Shtetet e Bashkuara. Kjo makinë është një nga shtatë kopjet e para të makinës McLaren F1, por as kilometrazhi dhe...

Djali shkoi ta kthente topin në fushë, u bë viral për shkak të mënyrës se si e bëri atë

Një grup miqsh luajtën futboll në shesh lojërash dhe provuan një dron të ri. Një lojtar goditi në portë, por topi doli nga fusha. Në atë moment, një burrë dhe një vajzë erdhën duke vrapuar në mënyrë rekreative. Burri u ndal dhe...

Flota ushtarake e Kinës: Tani më e madhe se ajo e SHBA-ve

Në 2018, presidenti kinez Xi Jinping, u fokusua si asnjëherë tjetër tek ushtria dhe u ngjit mbi një destrojer të ushtrisë në detin e Kinës së Jugut. Përpara tij, asokohe, u shpalos flota më e madhe që vendi komunist kishte...

Burri i kryediplomates Haradinaj korruptoi komisionerët për ta bërë gruan deputete

Meliza Haradinaj-Stublla, po rezulton se nuk i ka pasur votat e mjaftueshme për t’u bërë deputete. Por, falë parave të bashkëshortit të saj, ajo ka arritur ta fitojë një vend në listën e AAK-së. Është siguruar video dhe dëshmi...

Fenomen i rrallë në Kroaci, gati 100 gropa janë krijuar rreth zonës së gositur nga tërmeti

Një fenomen alarmues gjeologjik po vërehet në Kroaci, në zonën e prekur nga tërmeti i fortë në fund të Dhjetorit i cili shkaktoi dëme të mëdha dhe fatkeqësisht edhe disa viktima dhe të plagosur. Të paktën njëqind gropa janë hapur...

Çfarë fati – BMW mezi shmangu përplasjen me një tufë drerësh

Shoferit të BMW-së iu desh të përdorte frenat për të shmangur përplasjen me drerin që ‘fluturoi’ nga pyjet diku në Poloni. Pas pak, një tufë e tërë e ndoqi Një aparat fotografik ‘Dashcam’ nga një makinë në Poloni kapi një...

Çfarë mund të bëjë një TV që kushton 330 mijë euro?

Që nga fillimi i pandemisë, njerëzit janë bërë gjithnjë e më të interesuar në platformat streaming dhe, rrjedhimisht, TV. Kjo, sigurisht, u ka bërë hapësirë ​​shumë prodhuesve të eksperimentojnë dhe të shohin se sa larg mund të shkojnë kur bëhet...

Shtëpi me formë unike: A do të dëshironit të jetonit këtu?

Sa njerëz, aq edhe temperamente. Sa shtëpi të ndryshme ka, ndërsa ky është tregimi i një shtëpie që është bërë hit i vërtetë Në shtetin Ilinois të SHBA-së ekziston një “shtëpi e ngushtë”, e cila para pak kohësh është shitur...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Si t’i largoni lëvozhgat në mënyrë të përsosur nga një vezë

Një përdorues i TikTok zbuloi një hile të vezëve. Bëhet fjalë për pastrimin e një veze të zier. Lëvozhgat janë gjithmonë...
- Advertisement -