E enjte, 22 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Veturat klasike

Klasiket e së ardhmes, veturat që çmimi i tyre do të rritet shumë

Nëse jeni në gjendje, sigurohuni që të blini një nga këo modelet e veturave. Biznesi është i thjeshtë: Blejeni me një çmim të vogël dhe shiteni me një çmim të lartë. Për momentin, është pothuajse e pamundur të gjesh disa makina...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Kampionati Botëror i Snookerëve 2021 nё Teatrin ‘Crucible’ nё Sheffield, Angli

Kampioni nё fuqi Ronnie O'Sullivan ka vendosur të mbrojë titullin e tij në Kampionatin Botëror t` Snooker, i cili...
- Advertisement -spot_img