E shtunë, 6 Mars, 2021
No menu items!

Vesa Luma

Vesa Luma shijon motin e ngrohtë në Zelandë të Re, sjell pamje nga plazhi me djalin

Vesa po e shijon në maksimum kohën në Zelandë të Re.   Këngëtarja Vesa Luma tash e sa kohë jeton dhe vepron në Zelandë të Re, së bashku me djalin dhe bashkëshortin, Vesa publikon imazhe të shumta nga atje, përmes së cilave...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Kombinimet perfekte/ 6 çiftet më pasionante të zodiakut

Ekzistojnë disa çifte që duan që marrëdhënia e tyre të ecë në shtigje të qeta. Ata duan të qëndrojnë në...
- Advertisement -