E hënë, 8 Mars, 2021
No menu items!

Valmir Elezi

KQZ, Elezi: Vendvotimet janë hapur me kohë, procesi po vazhdon normalisht

Zëdhënësi i Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valmir Elezi në konferencën e parë për media në ditën e zgjedhjeve tha se të gjitha qendrat e votimit janë hapur me kohë dhe procesi është duke vazhduar normalisht. Elezi theksoi se me kohë...
- Advertisement -

Lajmet e fundit

Votat po numërohen nën vëzhgimin e policisë

Profesori universitar, Blerim Latifi, njëherësh edhe njohës i çështjeve politike, e ka komentuar çështjen e rinumërimit të votave të...
- Advertisement -