E premte, 23 Prill, 2021
No menu items!
spot_imgspot_img

Vallëzimi

Mosha është thjesht një numër, 89-vjeçari mezi pret t’i kthehet vallëzimit

Për 75 vite me radhë 89 vjeçari Bob Holzman e shprehu dashurinë dhe pasionin e tij për vallëzimin, në rrugët e New Yorkut. “ Unë e konsideroj veten me fat që jam në gjendje të kërcej ende dhe të bëj...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

U vaksinua kundër COVID-19, Era Istrefi tregon se a ka ndonjë simptomë

Era ka marrë vaksinën e Pfizer. Këngëtarja e njohur Era Istrefi gjatë ditës së djeshme njoftoi se është vaksinuar kundër...
- Advertisement -spot_img